ZPOPLATNĚNÁ VIDEA

SESTAVA NA POSÍLENÍ IMUNITY 

Imunita je spojena s funkcí PLIC a s povrchem našeho těla - s KŮŽÍ. Podle čínského cvičení jsou plíce a kůže propojené systémy. Na povrchu těla se nachází ochranný životní magnetismus, který nás ochraňuje proti různým vlivům prostředí - počasí, lidé, nemoci atd. Podle kvality ochranného obalu zvládáme působení chladu, tepla, větru, bakterií, virů. 

Posilování tohoto ochranného obalu si v rámci cvičení čchi-kung zajistíme poklepáváním a automasážemi. Imunita je dále spojena s LYMFATICKÝM SYSTÉMEM. Bez dobré funkce lymfy je obranyschopnost organismu snížená. Aktivaci lymfy zajistí v rámci sestavy cviky jako je houpání a mávání pažemi, uvolňující rotace, zvedání nohou a poklepávání těla. 

Schopnost imunitního systému rychle zareagovat závisí také na DÝCHÁNÍ. Proto jsou také dechová cvičení nezbytnou součástí sestavy. Aktivují nejen dýchání, ale také životní sílu, která je spojena s plícemi. Na plíce a imunitu mají výborný vliv masáže nosu, protože nos je propojen s plícemi. Také tato technika je součástí komentované videonahrávky. 

SESTAVA trvá 26 minut a stojí 800 Kč (300 Kč pro účastníka kurzu). Hodnota pro naše zdraví je ale nevyčíslitelná Objednávku výukového videa vytvoříte vyplněním formuláře v sekci CENÍK. Nebo mě můžete kontaktovat jinak. 


SESTAVA OSM KUSŮ BROKÁTŮ  KOMENTOVANÝ VIDEOKURZ 

Videokurz je pro ty z vás, kteří chcete cvičit čchi-kung každý den v pohodlí vašeho domova. Kurz má 76 minut a je rozdělen na úvodní protahovací část, výukovou část, celou sestavu a závěrečnou poklepovou masáž.  Hodnota videokurzu je 950 Kč. 

Objednávku vytvoříte vyplněním objednávkového formuláře v sekci CENÍK. Jakmile bude platba připsána na účet, zašlu vám e-mailem přístupové heslo.


SEBEVĚDOMÁ ŽENA - sestava pro hormonální rovnováhu a posílení ledvin

Abychom nestárly, ale zrály, připravila jsem pro vás sestavu jednoduchých čchi-kungových cviků, které dobíjejí ledviny, což přispívá k efektivnímu zvládání hormonální nerovnováhy a jejich příznaků. Cvičení upravuje lunární cyklus, příznaky menopauzy, PMS, bolestivou menstruaci a vše, co má souvislost s oslabenou dráhou ledvin. 

Tento vyvážený soubor cviků pomáhá odstranit z těla stagnace, zharmonizuje a rozproudí životadárnou energii, což oceníte nejen v pracovním, partnerském, ale i v běžném životě. Video je vhodné pro ženy, které si přejí cvičením omladit tělo a mysl, vzít si zpět zdravé sebevědomí a žít spokojený a naplněný život. 

Nahrávka je komentovaná a trvá 34 minut. Hodnota videa je 800 Kč. Účastnice kurzu Sebevědomá žena mají zvýhodněnou cenu za 300 Kč.  Objednávku vytvoříte na mém webu vyplněním objednávkového formuláře v sekci CENÍK.

 

SESTAVA NA PODPORU DÝCHÁNÍ 

A OTEVÍRÁNÍ SRDCE

Pomocí dechu propojujeme tělo, mysl, emoce a duši. Dech je nositelem života, dokud dýcháme, žijeme. Pokud si však nejsme vědomi svého dechu, nežijeme naplno. Dostatek kyslíku v těle je zárukou dobrého zdravotního stavu. Jak tělesného tak duševního. Nemoci nemají rády kyslík. Když jste nemocní nebo se necítíte psychicky v kondici, máte v organismu málo kyslíku. Častým důvodem je špatné dýchání. 

Věnovat se dechovým cvikům a zlepšování dýchání je nezbytnou součástí cvičení pro zdraví. Účinnou a staletími prověřenou pomocí na podporu dýchání je čínské cvičení čchi-kung. Připravila jsem pro vás soubor cviků, který vaše dýchání prohloubí a zkvalitní. 

Pomocí sestavy "Nadechni se života" otevřete svůj hrudník a aktivujete orgánové dráhy na těle, které s dýcháním souvisí. Cvičením podpoříte plíce, dodáte tělu energii a navodíte tak psychickou pohodu. 

SESTAVA trvá 35 minut a stojí 800 Kč (300 Kč pro účastníka kurzu). Objednávku vytvoříte na www.cviceniodsrdceksrdci.cz vyplněním formuláře v sekci CENÍK. Nebo mě můžete kontaktovat jinak. 


KOMENTOVANÁ MEDITACE 

WU-SING 

WU-SING představuje vztahy a koloběh mezi orgány nebo také "pět pohybů". Při mentálním cvičení WU-SING využíváme energie PĚTI ELEMENTŮ. VODA (uvolněnost), DŘEVO (houževnatost), OHEŇ (radost), ZEMĚ (usazení ve středu), KOV (energie). 

Cvičením podporujeme funkci jednotlivých orgánů (ledviny, játra, srdce, slezina a plíce). Jedná se o velmi silné biocyklické cvičení, díky kterému se lépe napojíme na rytmy přírody. 

Meditace je vhodná pro každého, předchozí zkušenost s praktikováním čchi-kungu není nutná. Ideální cvičení před spaním pro navození rovnováhy těla a harmonizaci mysli a ducha. 

Meditace je komentovaná a má 17 minut. Hodnota videa je 300 Kč. Meditaci objednáte prostřednictvím objednávkového formuláře v sekci CENÍK.

PRO ÚČASTNÍKY ŽIVÝCH KURZŮ:

Sestava Osm kusů brokátů I. úroveň

Video je vhodné pro účastníky mých lekcí nebo pro ty, kteří sestavu znají a chtějí pravidelně cvičit doma. Video není komentované. Jedná se o třináctiminutovou nahrávku celé sestavy, hodnota videa je 300 Kč. Objednávku vytvoříte vyplněním objednávkového formuláře v sekci CENÍK. Jakmile bude platba připsána na účet, zašlu vám e-mailem přístupové heslo.

Sestava Osm kusů brokátů - zkrácená verze

Čchi-kung je jako každé jiné cvičení. Abychom v něm dosáhli těch nejlepších výsledků a pocítili na svém těle jeho účinky se všemi benefity, které přináší, je ideální CVIČIT KAŽDÝ DEN. Ovšem ruku na srdce. Komu z nás se v této uspěchané době podaří vyšetřit denně chvilku prostoru jenom pro sebe? 

A právě pro tyto případy existuje zkrácená verze sestavy Osm kusů brokátů, která vám nezabere víc než 6 minut času. Nejedná se o návod, jak cvičit méně, než můžete, ale o způsob, jak cvičit i v období, ve kterém by to jinak nešlo. 

Video je vhodné pro účastníky živých lekcí, kteří již znají základní sestavu a chtějí si zpestřit a udržet svoji každodenní praxi. Video není komentované. Jedná se o šestiminutovou nahrávku celé sestavy. Hodnota videa je 300 Kč. Objednávku vytvoříte vyplněním objednávkového formuláře v sekci CENÍK. Jakmile bude platba připsána na účet, zašlu vám e-mailem přístupové heslo.


Sestava Osm kusů brokátů II. úroveň 

Video je vhodné pro účastníky živých lekcí, kteří již znají základní sestavu a chtějí si zpestřit pravidelné cvičení o další úrovně. Od každého kusu se naučíte dvě nové varianty cviků. Video je komentované. Jedná se o dvacetiminutovou nahrávku celé sestavy, hodnota videa je 300 Kč. Objednávku vytvoříte vyplněním objednávkového formuláře v sekci CENÍK. Jakmile bude platba připsána na účet, zašlu vám e-mailem přístupové heslo.


UVOLŇUJÍCÍ "ŠESTIMINUTOVKA" 

To je sestava, kterou komplexně zregenerujete VŠECHNY KLOUBY 

Přejete si mít rovné držení těla, zpevněnou páteř, odstraněné bloky v kříži? Přitom uvolňovat klouby, šlachy a vazy, aniž by se přetěžovaly? Nabízím vám ucelený soubor regeneračních cviků, který pozitivně ovlivňuje také vnitřní orgány a pohlavní funkce u žen i u mužů.

CVIKY z kurzu RADOST Z UVOLNĚNÍ se zaměřují na uvolňování zápěstí, loktů a ramen, uvolňování kyčlí a pánve, uvolňování kolen a kotníků. Procvičování pánve a kyčlí zlepšuje funkci hýžďových svalů, břišních svalů, bedrokyčlostehenního svalu i svalů pánevního dna. 

Video je opatřené popisky, není komentované, vhodné především pro účastníky kurzů či skupinových lekcí.  Jak už název napovídá SESTAVA trvá 6 minut a stojí 300 Kč. 

Objednávku vytvoříte vyplněním objednávkového formuláře v sekci CENÍK. Jakmile bude platba připsána na můj účet, zašlu vám e-mailem přístupové heslo.

Sestava vlnivých dračích pohybů 

Tuto vlnivou sestavu se učíme na KURZU VLNIVÁ DRAČÍ SÍLA V ENERGII OHNĚ. Nyní ji můžete za 300 Kč praktikovat pravidelně každý den i vy. Video má téměř 7 minut a není komentované.

Cvičební sestava se skládá z 9ti vlnivých cviků. Během cvičení se nepřepínáme, cvičíme uvolněně a jdeme pouze do takových pozic a rozsahů, abychom pohyb zvládli a bylo nám to příjemné.

Během cvičení máme v představě obraz draka, svým tělem napodobujeme jeho vlnivé pohyby. 

Objednávku vytvoříte vyplněním objednávkového formuláře v sekci CENÍK. Jakmile bude platba připsána na můj účet, zašlu vám e-mailem přístupové heslo.

 Sestava nabírání zemské čchi 

Tuto léčivou sestavu se učíme na KURZU PROPOJENÍ S MATKOU ZEMÍ, PROPOJENÍ SE SEBOU. Nyní ji můžete za 300 Kč praktikovat pravidelně každý den doma také vy. Video má téměř 10 minut a není komentované.

Cvičební sestava se skládá z 11ti příjemných cviků a není složitá. Během cvičení se nepřepínáme, cvičíme uvolněně a jdeme pouze do takových pozic a rozsahů, abychom pohyb zvládli a bylo nám to příjemné. Úvodní a závěrečný cvik je mentální, kdy si představujeme, jak je naše tělo těžké a propadá se do země. Přitom si můžeme také vizualizovat, že z našich nohou prorůstají hluboko do země kořeny.

Objednávku vytvoříte vyplněním objednávkového formuláře v sekci CENÍK. Jakmile bude platba připsána na můj účet, zašlu vám e-mailem přístupové heslo.