KURZY a JINÁ SETKÁNÍ

NADCHÁZEJÍCÍ AKCE

DUKOVANY


KONDICE A FORMOVÁNÍ POSTAVY + MĚŘENÍ NA ANALYZAČNÍ VÁZE - 27. ČERVENCE 2024

DOVOL SI ROZKVÉST, CVIČENÍ NA PODPORU PÁNEVNÍHO DNA - 24.SRPNA 2024

RITUÁL ODVAHY - HLUBOKÉ CVIČENÍ NA ZMĚNU - 28. ZÁŘÍ 2024

Kondice a formování postavy + měření na analyzační váze


     KDY: sobota 27. 7. 2024     KDE: ZŠ Dukovany     OD: 14:00 až 19:00


Zvyšuje čchi-kung fyzickou kondici? Dá se s čchi-kungem formovat postava? Mohu po cvičení čchi-kungu zhubnout? Neudělala byste cvičení, které by bylo šetrné a zároveň by bylo více zaměřené na budování postavy?

Při pravidelném cvičení se mě má klientka zeptala, jak je možné, že opticky výrazně zhubla a přitom má váhu pořád stejnou? Odpověď je taková, že se jí vybudovala svalová hmota a snížil počet tukových zásob. Tedy pravidelné cvičení čchi-kungu jí vybudovalo kvalitní svalovou hmotu a snížilo poměr tuků. 

Takže jsem se rozhodla na toto téma víc zaměřit. A kdo mě zná, tak už jistě tuší, že se chci o Sestavu na kondici a formování postavy podělit také s vámi.

Na základě dobré volby cviků a dynamiky cvičení získáte opět živé, pružné a energií pulzující tělo. Posilující čchi-kungové techniky podpoří dobré trávení a spalování tuků. Svoje tělo budete opět vnímat jako hlavní zdroj, ze kterého vychází síla, stabilita, pevnost a vyrovnanost.

Tentokrát budete moci na kurzu využít jako BONUS měření na analyzační váze, která vám změří nejen množství tuku, vody a svalů v těle, ale taky spočítá váš metabolický věk. Protože spousta z vás řeší nějaké to kilo navíc, velkou únavu nebo zdravotní problémy - analyzační váha je parádní nástroj, pokud chcete znát stav svého těla uvnitř.

Měření bude probíhat s každou účastnicí individuálně a v soukromí. 

Rezervujte si místo, pokud vnímáte, že právě toto vaše tělo a duše potřebuje. Zázemí nám poskytne tělocvična v ZŠ Dukovany. Cvičit budeme v příjemném prostředí zámeckého parku a na zahrádce školy. 

Potřebujete pouze podložku, pití a chuť zažít něco nového.
Cena pětihodinového intenzivního kurzu je 1490 Kč.
Kapacita je omezená!

Dovol si rozkvést, cvičení na podporu pánevního dna

     KDY: sobota 24. 8. 2024      KDE: ZŠ Dukovany      OD: 14:00 až 18:00


Pánevní dno má velký vliv na zdraví ženy i muže, proto je dobré tuto oblast procvičovat, aby bylo pánevní dno zdravé a funkční. Předně je důležité být se svým pánevním dnem v kontaktu, vnímat ho, cítit ho. 

Spousta lidí o svém pánevní dnu vůbec neví, přitom je tak důležité se na ně napojit. Jenže tato disciplína není vůbec jednoduchá. 

K propojení s oblastí pánevního dna (rozkrok) nám vedle cvičení pomáhají různé masáže, automasáže, které je aktivují. Přispějí k tomu, že do pánevního dna přeneseme svoji pozornost a získáme s ním větší kontakt. 

Jedná se o jednoduchou, avšak nejúčinnější metodu, kterou jsme většinou praktikovali už v dětství - než nás někdo okřikl a zakázal nám to. Díky studu a pocitu provinění pak často došlo k našemu odpojení. 

Vedle masáží v čínském cvičení výborně aktivuje pánevní dno, když cvičíme v pozicích jezdce. Stojíme, jako bychom seděli na koni. V pozicích jsme tak hluboko, aby nám byl postoj příjemný a nepřetěžovaly jsme svaly na nohou. 

Když pravidelně aktivujeme pánevní dno, tak se časem začne oživovat a pokud je aktivní, mohou se především při mentálním cvičení objevit zvláštní, příjemné, radostné až blažené pocity. Podle toho poznáme, že se naše pánevní dno oživilo, doslova rozkvetlo a že je zdravé. 

Na kurzu se naučíte sestavu na stabilizaci pánevního dna. Během meditace Květ lotosu uvolníte kyčle i pánev, ale především oblast svého lůna, kde sídlí vaše síla, intuice a všechno vědění.

Zázemí nám poskytne tělocvična v ZŠ Dukovany. Cvičit budeme v příjemném prostředí zámeckého parku a na zahrádce školy.Potřebujete pouze podložku, pití a chuť zažít něco nového.

Cena pětihodinového intenzivního kurzu je 1200 Kč.
Kapacita je omezená! 

RITUÁL ODVAHY - CVIČENÍ NA ZMĚNU

KDY: sobota 28. 9. 2024      KDE: ZŠ Dukovany           OD: 14:00 až 18:00


Naše cesty se mohou stát skutečností, pokud máme odvahu je následovat...

Všichni si uvědomujeme, že náš čas je omezený, proto si nemůžeme dovolit promarnit ho tím, že budeme žít život někoho jiného. Nepodléhejme přesvědčení, že máme žít podle toho, co si myslí druzí.

Nedopusťme, aby v hluku cizích názorů zanikl náš vlastní vnitřní hlas. Mějme odvahu jít za svým srdcem a intuicí. Protože ty vědí, kým se ve skutečnosti chceme stát. Na ničem jiném nezáleží. 

Tento rok je rok odvážných kroků, o kterých bychom dříve pochybovali a odkládali je. Jenže letos bychom už neměli nic odkládat, ale naopak se směle vrhat do nového dobrodružství. Uvědomujete si to? Už nějakou dobu to cítíte hluboko uvnitř a víte, že je to tak správě, ale chybí vám odvaha? 

Naučím vás jedinečnou čchi-kungovou sestavu, která vás podpoří a připraví na změnu. Cvičení je tentokrát doprovázeno velice silnou afirmací, která v sobě nese energetickou esenci ukrytou v symbolech jednotlivých slov. 

Rituál Odvahy se díky tomu niterně dotýká našeho srdce, pomáhá znovuobjevit životní sílu a dodává sebevědomí dovolit si chtít mít víc. Mít více lásky, pochopení, být zdravější, mít hojnost, lepší práci, víc peněz, od druhých respekt či úctu. Když máme odvahu, máme všechno. Přitom to neznamená, že nás občas nenavštíví strachy a pochybnost. Ale rozumíme těmto cyklům a máme odvahu s nimi být a sílu dovolit si změnu. 

Jen odvážným štěstí přeje a osmičkový rok je o plánování a uskutečnění velkých kroků. Dozrál čas a je potřeba se jim nevyhýbat. Možná přijde chvíle, kdy se budeme muset s důvěrou a vnitřní vírou pustit domnělých jistot a to bez odvahy nejde.

Je přáno novým přátelstvím, zajímavým setkáním, novým aktivitám nebo ještě většímu rozšiřování a zkvalitňování toho, co jsme započali minulý rok. Díky hluboké rituální sestavě na změnu už nebudete zalézat do ulity, ale budete kráčet s odvahou, silou, sebejistotou a vírou novým směrem. 

Kurz je učen pouze pro ty, kteří to myslí vážně a chtějí se změnit!

Zázemí nám poskytne tělocvična ZŠ Dukovany. Potřebujete pouze pití, podložku a chuť vykročit tím správným směrem za odvahou. Cena čtyřhodinového intenzivního kurzu je 1200 Kč.

Kapacita je omezená.