KURZY a JINÁ SETKÁNÍ

NADCHÁZEJÍCÍ AKCE

LÉČIVÁ MOC BROKÁTŮ A ENERGIE BAREV - 06. LEDNA 2024

KONDICE A FORMOVÁNÍ POSTAVY ANEB NA VELIKOSTI NÁM ZÁLEŽÍ - 24. ÚNORA 2024

Léčivá moc brokátů a energie barev

KDY: sobota 06. 01. 2024     KDE: ZŠ Dukovany      14:00 až 18:00 hodin


Kurz je určen pro ty z vás, co už znáte sestavu Osm kusů brokátů a chcete zažít tzv. "tichý čchi-kung". Během kurzu se naučíte od každého kusu novou variantu cviku, kterou budeme opakovat ve třech sériích. Jednotlivými cviky vás postupně provedu krok za krokem.

Nejprostší cvičení bývá tím nejúčinnějším, proto si opět dopřejeme hluboké transformační cvičení STROM. Tentokrát se zaměříme na posilování středního centra - oblasti srdce. Trénováním tohoto mentálního cvičení si lépe udržujeme svoji energii a přistupujeme k různým životním situacím tak, abychom se v nich cítili dobře a zůstávali ve svém středu.

Stání je uvolněné, za plné účasti vědomí. Když jsou síly jin a jang (napětí a uvolnění těla) v rovnováze, jsou nastoleny vhodné podmínky pro cirkulaci čchi a krve. Setrvání v tomto stavu má blahodárný účinek na naše tělo. Buňky začnout regenerovat, procesy v těle začnou opět plně fungovat, mysl se zklidní. 

Na závěr Kurzu nebude chybět meditace, při které využijeme energie barev.

Zázemí nám poskytne tělocvična ZŠ Dukovany. Potřebujete pouze podložku, pití a chuť zažít něco nového. Cena čtyřhodinového intenzivního kurzu je 1200 Kč. Místo v kurzu si rezervujte vyplněním objednávkového formuláře v sekci CENÍK. Kapacita je omezená!

Kondice a formování postavy aneb na velikosti nám záleží


KDY: sobota 24. 02. 2024     KDE: ZŠ Dukovany      14:00 až 18:00 hodin


Zvyšuje čchi-kung fyzickou kondici? Dá se s čchi-kungem formovat postava? Mohu po cvičení čchi-kungu zhubnout? Neudělala byste cvičení, které by bylo šetrné a zároveň by bylo více zaměřené na budování postavy?

Při pravidelném cvičení se mě má klientka zeptala, jak je možné, že opticky výrazně zhubla a přitom má váhu pořád stejnou? Odpověď je taková, že se jí vybudovala svalová hmota a snížil počet tukových zásob. Tedy pravidelné cvičení čchi-kungu jí vybudovalo kvalitní svalovou hmotu a snížilo poměr tuků. 

A jaký je její recept? 

Cvičí sama každý den a k tomu týdně se mnou absolvuje jedno pravidelné cvičení. Na pravidelné soukromé lekci se věnujeme právě kondici a formování postavy. Takže jsem se rozhodla na toto téma víc zaměřit. A kdo mě zná, tak už jistě tuší, že se chci o Sestavu na kondici a formování postavy podělit také s vámi.

Kurz proběhne 24. února a bude to jízda. Rezervujte si místo, pokud vnímáte, že právě toto vaše tělo a duše potřebuje. Na základě dobré volby cviků a dynamiky cvičení získáte opět živé, pružné a energií pulzující tělo. Posilující čchi-kungové techniky podpoří dobré trávení a spalování tuků. Svoje tělo budete opět vnímat jako hlavní zdroj, ze kterého vychází síla, stabilita, pevnost a vyrovnanost.

Zázemí nám poskytne tělocvična ZŠ Dukovany.
Potřebujete pouze podložku, pití a chuť zažít něco nového.
Cena čtyřhodinového intenzivního kurzu je 1200 Kč.
Místo v kurzu si rezervujte vyplněním objednávkového formuláře v sekci CENÍK. Kapacita je omezená!