KURZY a JINÁ SETKÁNÍ

NADCHÁZEJÍCÍ AKCE

DUKOVANY 


PRUŽNÝ PAS A ZRAVÁ BEDRA - NÁVRAT KE SVÉMU STŘEDU - 20. DUBNA 2024

NA KŘÍDLECH DŘEVĚNÉHO DRAKA - 11. KVĚTNA 2024

TŘEBÍČ

KONDICE A FORMOVÁNÍ POSTAVY ANEB NA VELIKOSTI NÁM ZÁLEŽÍ - 08. ČERVNA 2024

Kondice a formování postavy aneb na velikosti nám záleží


     KDY: sobota 8. 06. 2024     KDE: ZŠ Benešova Třebíč    14:00 až 18:00


Zvyšuje čchi-kung fyzickou kondici? Dá se s čchi-kungem formovat postava? Mohu po cvičení čchi-kungu zhubnout? Neudělala byste cvičení, které by bylo šetrné a zároveň by bylo více zaměřené na budování postavy?

Při pravidelném cvičení se mě má klientka zeptala, jak je možné, že opticky výrazně zhubla a přitom má váhu pořád stejnou? Odpověď je taková, že se jí vybudovala svalová hmota a snížil počet tukových zásob. Tedy pravidelné cvičení čchi-kungu jí vybudovalo kvalitní svalovou hmotu a snížilo poměr tuků. 

A jaký je její recept? 

Cvičí sama každý den a k tomu týdně se mnou absolvuje jedno pravidelné cvičení. Na pravidelné soukromé lekci se věnujeme právě kondici a formování postavy. Takže jsem se rozhodla na toto téma víc zaměřit. A kdo mě zná, tak už jistě tuší, že se chci o Sestavu na kondici a formování postavy podělit také s vámi.

Kurz proběhne 24. února a bude to jízda. Rezervujte si místo, pokud vnímáte, že právě toto vaše tělo a duše potřebuje. Na základě dobré volby cviků a dynamiky cvičení získáte opět živé, pružné a energií pulzující tělo. Posilující čchi-kungové techniky podpoří dobré trávení a spalování tuků. Svoje tělo budete opět vnímat jako hlavní zdroj, ze kterého vychází síla, stabilita, pevnost a vyrovnanost.

Zázemí nám poskytne tělocvična v ZŠ Benešova Třebíč. Pokud to počasí dovolí využijeme venkovního prostředí v okolí školy.

Potřebujete pouze podložku, pití a chuť zažít něco nového.
Cena čtyřhodinového intenzivního kurzu je 1300 Kč.
Kapacita je omezená!

Pružný pas a zdravá bedra - návrat ke

svému středu


KDY: sobota 20. 04. 2024    KDE: ZŠ Dukovany       14:00 až 18:00 hodin


PAS je součástí středu našeho těla. Ze zdravého a pružného středu vychází naše duševní síla, vyrovnanost a svobodná vůle. V čínském cvičení se říká, že kdo má silný pas, má zdravé a silné tělo. Procvičování a uvolňování pasu rozvíjí důležité vlastnosti a sílu, zlepšuje funkci vnitřních orgánů, břišních a zádových svalů. Klíčová vlastnost pro břicho a pas je pružnost.

Pevné břicho je stažené a ploché. To je ukazatel stresu. Vnitřní orgány včetně dýchání nemohou dobře fungovat, protože jsou sevřeny svaly. Pro zdraví a vitalitu je vhodnější pružné a uvolněné břicho. Pružné břicho a pas mají dynamické vlastnosti, které výborně reagují na potřeby stabilizace páteře a celého těla. 

Rozvíjením pružnosti pasu se odstraňují blokády a orgány mohou lépe fungovat. Zlepšuje se trávení, vylučování a metabolismus. Cílem kurzu je aktivní a dýchající střed těla. Během 4 hodin intenzivního cvičení poznáte svůj střed více do hloubky a naučíte se, jak mít opět silný a spokojený střed a jak o něj pečovat.

V oblasti středu - solaru se zpracovávají také všechny pocity, dojmy, podněty, které k nám v životě přicházejí, na emocionální úrovni. Oslabený střed opečujeme jemným mentálním cvičením na uvolnění napětí v oblasti solaru a odstranění následků stresu.

Pomocí sestavy pro zdravý a pružný pas získáte opět živý, dynamický a energií pulzující střed těla. Posilující a očistné čchi-kungové techniky podpoří dobré trávení a emocionální rovnováhu. Střed těla budete opět vnímat jako hlavní zdroj, ze kterého vychází vaše síla, stabilita, pevnost a vyrovnanost.

Zázemí nám poskytne tělocvična ZŠ Dukovany. Cvičit budeme v kouzelném prostředí zámeckého parku.
Kurz je vhodný také pro začátečníky a všechny věkové kategorie.

Potřebujete pouze podložku, pití a chuť zažít něco nového. Cena čtyřhodinového intenzivního kurzu je 1200 Kč. Kapacita je omezená.