NABÍDKA MÝCH SLUŽEB

Protože jsme každý jedinečný originál, liší se naše potřeby a nároky nejen v tom, jak přistupujeme ke cvičení, ale také ve způsobu, jakou cestou se ke zdraví a vitalitě rozhodneme vydat. A to je důvod, proč je nabídka mých služeb tak rozmanitá. Výběr už je na Vás, tak poslouchejte svoje tělo a reagujte na signály, které k Vám vysílá, dokud je čas. 

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Soukromá lekce je ideální příležitostí pro nastavení spolupráce dle Vašich konkrétních představ a aktuálních zdravotních potřeb. Podle Vašeho přání projdeme důležité životní otázky, týkající se nejen zdravotní stránky či životního stylu, ale třeba osobního rozvoje. Přestože první společná lekce je především o konzultaci a nadefinování představ, nechybí zde prostor pro úvodní cvičení a seznámení se základy čchi-kungu.

MOTIVAČNÍ ROZHOVORY

Občas se stává, že nám v harmonickém plynutí životem brání vnitřní rozpoložení. Vnímáme, že naše tělo není v rovnováze. Ne vždy jsme připraveni slyšet radu. Někdy potřebujeme, aby nám někdo naslouchal, aby nás nasměroval, vlídné slovo, ujištění, že nejsme "rozbití", ruku, které se můžeme držet a srdce, které rozumí.

Máte pocit, že jste se někde "zasekli"? Vytvářím bezpečný prostor pro laskavé sdílení Vašich emocí. Stejně jako u individuální lekce, plyne motivační rozhovor za zvuku relaxační hudby a vůně éterických olejů, prostor je čištěn světlem léčivé svíčky. 

ON-LINE SETKÁNÍ 

Formou motivačního rozhovoru laskavě a nenásilně nahlédneme na Vaši životní cestu. Přiblížím Vám pravidla cvičení pro zdraví a vitalitu čchi-kung. Společně nastavíme postupy a doporučení, co a jak cvičit, aby to vyhovovalo právě Vám, dle situace, ve které se aktuálně nacházíte.

SKUPINOVÁ CVIČENÍ

Jde o pravidelné setkávání všech nadšenců, kteří si chtějí jednou týdně společně vyčistit hlavu, navodit v mysli klid a pohodu, příjemně se uvolnit a rozšířit obzory v oblasti TČM a v péči o svoje tělo.

KURZY

Skupinové kurzy jsou jednorázovou příležitostí ke společnému setkání stejně naladěných a smýšlejících lidí ze všech koutů republiky. Kurzy mají různou výukovou úroveň a jsou vždy zaměřené na určité téma. Vzhledem k délce setkání (4-5 hodin), jsou kurzy ideálním prostorem, jak si lépe zažít cvičení čchi-kung a naučit se novou sestavu krok za krokem.

VIDEOKURZY

Komentované videokurzy jsou určeny pro ty z Vás, kteří byste se rádi naučili čínské zdravotní cvičení, avšak z různých důvodů se nemůžete účastnit osobních lekcí. Pokud chcete cvičit čchi-kung každý den v pohodlí Vašeho domova, v klidu, svým tempem a v čase, který Vám vyhovuje, výukový videokurz je pro Vás ideální volbou.