PRODUKTY DIOCHI

Přírodní produkty české firmy DIOCHI

SYSTÉM KOMPLETNÍ REGENERACE

A DETOXIKACE ORGANIZMU

Veškeré orgány v těle jsou propojeny a navzájem se ovlivňují. Harmonický průtok energií je základem lidského zdraví. Nemoci můžeme předejít, když vyrovnáme nedostatek energie v meridiánech (orgánových drahách). Cílem produktů DIOCHI je zharmonizovat energetickou síť dříve, než dojde k dlouhodobému energetickému úbytku.

Nyní najdete také u mě ve studiu

V kombinaci s čínským cvičením jsou produkty DIOCHI ideálním pomocníkem na cestě ke zdraví

Dle současné legislativy EU se u bylinek a bylinných produktů nesmí uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin – byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmí se již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.


ZÁKLADNÍ ŘADA - 12 BIOINFORMAČNÍCH PŘÍPRAVKŮ

INTOCEL Rychlá stabilizace organismu. Posiluje meridián tenkého střeva a meridián opasku, spojuje všechny dráhy a je regulátorem ostatních drah. Ovlivňuje orgány v oblasti solar plexus. Obsahuje dračí krev - latex ze stromu croton lechleri a byliny upravující trávení a čistící střeva. 

562 Kč                                               50ml

DETOXIN Přirozený antioxidant. Posiluje meridián jater a žlučníku a početí. Zbavuje játra jedovatých zplodin a odstraňuje většinu toxinů. Eliminuje riziko vzniku degenerace kyčelních kloubů. Má pozitivní vliv na trávení, žlučník, játra, nervovou soustavu, stav pokožky a další. 

562 Kč                                                  50 ml

DIOCEL Upravuje vodní a minerálové hospodářství v těle. Harmonizuje především meridián ledvin a močového měchýře, pod jejichž vlivem jsou ledviny, močový měchýř, kosti, klouby, páteř, uši, hrdlo, mandle nebo dolní končetiny. Odstraňuje strach. 

562 Kč                                          50 ml

ASTOMIN Pročistí a zbaví žaludek parazitů, zároveň podpoří činnost slinivky. Obsahují hořčiny - extrakty z bylin, které normalizují především meridián žaludku, dále také meridián jater, sleziny, slinivky. Pomáhá napravit dietetické chyby.

562 Kč                                              50 ml

ASTOFRESH Podporuje meridián žaludku a plic, dokáže probudit hormonální systém a mozek. Mentol pomáhá podporovat normální činnost dýchacích cest, eukalyptus přirozenou obranyschopnost organizmu, imunitu a normální funkci dýchacího systému, stav svalů a kloubů a také normální hladinu cukru v krvi. Při nachlazení odstartuje vylučování hlenů. 

562 Kč                                              23 ml

BAKTEVIR Je účinný proti řadě bakterií, virů a mikrobů. Obsahuje extrakty z rostlin a silic posilujících činnost dýchacího systému, meridián plic a tlustého střeva, pod jejichž vlivem jsou nos, vedlejší dutiny, hrdlo, hlasivky, plíce, hrudník a další. Nezbytný v době chřipkových epidemií. Dodává energii a chuť do života. 

562 Kč                                              50 ml

VENISFÉR Aktivuje mozek a srdce. Obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty a fytolátky ovlivňující mikrocirkulaci krevního systému, normální činnost cévní a oběhové soustavy, krevní tlak, paměť, kognitivní výkonnost a soustředění. Posiluje meridián srdce, který má na starost cévy, žíly, srdce, krev, hrudník. Elixír pro naše cévy, otevírač srdcí. 

562 Kč                                             50 ml

GEROCEL Přípravek dlouhověkosti. obsahuje zcela unikátní komplex rostlin posilující meridián srdce, osrdečníku, slinivky a sleziny a tří zářičů, které ovlivňují slinivku, slezinu, trávení, srdce, cévní a nervový systém a jednotlivé buňky. Eliminuje vznik rakoviny a poškození buněk volnými radikály. Poskytuje komplexní ochranu. 

562 Kč                                                 50 ml

ANDROZIN Kapky napomáhají harmonizovat mužský hormonální systém. Obsažené extrakty bylin podporují normální funkci pohlavních orgánů, močových cest, ledvin, sexuální zdraví, hormonální aktivity nebo fyzický výkon. (např. kotvičník zemní nebo ženšen).

562 Kč                                           50 ml

ESTROZIN Celkově harmonizuje ženský organizmus a navrací tělu sílu a svěžest. Ochraňuje svaly a kosti před degenerací. Obsahuje speciální koktejl z bylin s vysokým procentem přírodních fytohormonů s příznivým vlivem na menstruaci, menopauzu a hormonální komfort. Harmonizuje meridián tří zářičů.  Afrodiziakum.

562 Kč                                              50 ml

LEVAMIN Harmonizuje osobnost. Navozuje příjemný energetický stav. Bystří smysly, vnímání,  všechno dění vidíte s nadhledem. Prohlubuje paměť a dává vnitřní sílu. Posiluje meridián tří zářičů. Pomáhá tělu navodit klid, pohodu, relaxaci, dobrou náladu a harmonizuje centrální nervový systém. 

562 Kč                                           50 ml

NERVAMIN Celkově zklidňuje. Vhodný vždy, když máte velký nápor práce a nezvládáte stres. Harmonizuje především meridián plic a žaludku, obsažené silice příznivě ovlivňují dýchání, spánek a chrání před stresem. Uvolňuje napětí ve všech částech těla, posiluje centrální nervovou soustavu. 

812 Kč                                                 23 ml

BIOINFORMAČNÍ SPECIALITY - STRÁŽCI POZIC

SAGRADIN Přírodní antibiotikum. Obsahuje maximální koncentraci mízy z jihoamerického stromu Croton lechleri, které se říká dračí krev. Latex ze stromu croton lechleri hojně využívají peruánští indiáni jak zevně, tak vnitřně. Posiluje především meridián žaludku, tenkého střeva, tlustého střeva. Harmonizuje napříč všechny meridiány. 

762 Kč                                              50 ml

DIOCEL BIOMINERÁL Multiminerálový doplněk stravy, obsahuje vyváženou skladbu přírodních koloidních minerálů v organické formě, který pozitivně ovlivňuje meridián ledvin a močového měchýře. Harmonizuje meridián ledvin, močového měchýře, meridián tlustého střeva a tenkého střeva.

562 Kč                                                    50 ml

CDF Vitamín D, C, B2 a přírodní flavonoidy. Napomáhá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, pokožky a tvorbě kolagenu. Působí jako přirozený antioxidant, podporuje pohyblivost kloubů a napomáhá k předmenstruačnímu komfortu. Normalizuje vylučování vody z organizmu. Vitamin C přispívá k tvorbě kolagenu pro funkci zubů, dásní, kostí, chrupavek. Vitamin D působí protizánětlivě a B2 se podílí na procesu dělení buněk.

962 Kč                                  80 kapslí

DINAVIR Podporuje dýchání, plíce, přírodní antioxidant. Harmonizuje meridián plic. Extrakt Yzopu lékařského přispívá k normální funkci dýchacího systému. Reguluje hladinu cukru v krvi. Podporuje normální stav kloubů a přirozenou obranyschopnost organismu. Eliminuje postcovidové příznaky. 

762 Kč                                              50 ml

TROMBOSERIN Obsahuje fruitflow, které pomáhá udržovat normální srážlivost krve. Vyživuje a regeneruje organizmus. Harmonizuje meridián srdce a tenkého střeva. Obsahuje vitamíny skupiny A, B-1 Tiamin, B-2 Riboflavin, B-3 Niacin, B-5 Kyselina pantotenová, B-6 Pyridoxin, B-12 Kobalamin, D-3 Caliciferol, Paba, E, H - Biotin, Kyselina listová, koenzym Q10 a extrakt houby ČAGA, která se vyskytuje hlavně na Sibiři, kde ji nazývají "Dar od Boha".

962 Kč                                          80 kapslí

DEVIRAL Ochraňuje dýchání, přírodní antioxidant harmonizující meridián plic, tlustého střeva a ledvin. Extrakt řepíku lékařského posiluje funkci horních cest dýchacích. Napomáhá trávení a kardiovaskulárnímu systému. Podporuje činnost jater, žlučníku a střev, napomáhá normálnímu stavu pokožky. Eliminuje negativní projevy alergických reakcí. 

962 Kč                                    60 kapslí 

SUPRACID Obsahuje sépiovou kost, která je zásobárnou minerálů - vápníku, hořčíku a dalších pro kosti, klouby, vazy, zuby, nehty i vlasy. Harmonizuje meridián ledvin, meridián žaludku , jater a žlučníku. Slouží jako zdroj pro syntézu anorganických složek chrupavky. Podporuje snižování kyselosti žaludečního obsahu a pomáhá tak udržovat acidobazickou rovnováhu organizmu.

762 Kč                                        60 kapslí

VIRAIMUN Obsahuje výtažky z hub, obsahující přírodní betaglukany, které podporují přirozenou obranyschopnost organizmu, imunitu a regulují cholesterol. Extrakty ze čtyř  světoznámých hub v jednom  balení - Cordyceps, Reishi, Shiitake, Maitake. Posiluje meridián opasku spojující všechny ostatní meridiány. 

962 Kč                                      80 kapslí

LIPODESTRON Přírodní tonikum a životabudič. Působí pozitivně proti únavě, kontroluje váhu harmonizuje centrální nervový systém a energetickou dráhu meridiánu jater, tenkého střeva, žaludku, plic, osrdečníku, močového měchýře a další meridiány. Napomáhá štěpit tuky, pomůže tělu strávit a odvézt to, co by se jinak uložilo do tuku. 

962 Kč                                    80 kapslí

BIOINFORMAČNÍ BYLINNÁ A OZÓNOVÁ KOSMETIKA

DIOLIFT HYDROGEL Omlazení, vrásky, ekzémy a hydratace. Diolift Hydrogel je bioinformační hydratační liftingový gel s extrakty Lilie a Aloe Vera s ,,Oxyminerály". Vhodný je pro všechny typy pleti, včetně velmi citlivé a unavené se sklonem k vráskám. Přirozený BOTOX efekt. 

706 Kč                                              30 ml

ESTROZIN Bioinformační, liftingový, regenerační a masážní krém s ozonizovanými oleji a fytoestrogeny, které zlepšují stav pokožky, pomáhají proti vráskám a strijím, navrací pokožce tonus a regenerují ji. Harmonizuje meridián tří zářičů. 

562 Kč                                              50 ml

VENISFÉR bioinformační, regenerační, masážní a relaxační krém s extrakty bylin příznivě ovlivňujících meridián srdce, který má na starost stav pokožky (žilky), její prokrvení, cévní systém nebo stav křečových žil.

562 Kč                                              50 ml

Výběr produktů a způsob užívání doporučuji konzultovat s poradcem!