KDE CVIČÍME

 ČCHI-KUNG IVANČICE

KDY: STŘEDA (mimo prázdnin)

OD: 18:00 - 19:45 HODIN

KDE: SVČ IVANČICE, Zemědělská 2ČCHI-KUNG TŘEBÍČ

KDY: ČTVRTEK (mimo prázdnin)

OD: 17:00 - 19:00 HODIN 

KDE: ZŠ HORKA - DOMKY TŘEBÍČ, Václavské nám.


ČCHI-KUNG DUKOVANY

         KDY: PÁTEK (od července v ÚTERÝ)

OD: 18:00 - 20:00 HODIN

KDE: ZŠ DUKOVANY, zámecký park


ČCHI-KUNG NÁMĚŠŤ N/O.


     KDY: NEDĚLE 9.6., 21.7., 18.8., 15.9.,

     OD: 15:00 - 17:00 HODIN

     KDE: ZÁMECKÝ PARK


CVIČENÍ PRO ZDRAVÍ A VITALITU

Během lekcí se učíme ozdravnou sestavu Osm kusů brokátů, kterou v rámci dalších setkání prohlubujeme a zdokonalujeme. Fyzické cvičení propojujeme s technikami mentálními a meditačními. Nechybí ani biocyklické měsíční cvičení na posílení jednotlivých orgánů.

Pravidelnou účastí na skupinovém cvičení získáte takové znalosti a dovednosti, abyste mohli aktivně cvičit čchi-kung ve svém každodenním životě. Pomocí čínského cvičení si budujete prevenci před civilizačními chorobami západního světa.

Hodnota kurzu při zakoupení permanentky je 2000 Kč/10 vstupů. Cena jednorázové lekce je 250 Kč. Cvičení je vhodné i pro úplné začátečníky a všechny věkové kategorie. KAPACITA je omezená!

Potřebujete pouze podložku, pití a odhodlání vykročit tím správným směrem na cestě ke zdraví. Přihlásit se můžete přes objednávkový formulář v sekci CENÍK nebo mne kontaktujte 737 110 972,

Pravidelní účastníci skupinového cvičení mohou využít permanentky. 

PŘÍSPĚVKY NA PRAVIDELNÉ POHYBOVÉ AKTIVITY

Některé zdravotní pojišťovny přispívají na pravidelné pohybové aktivity. Jako doklad pro získání příspěvku můžete doložit účet za permanentku na skupinové cvičení nebo doklad o účasti na kurzech.