ROZHOVORY

SKOČ, KŘÍDLA ROZTÁHNEŠ CESTOU

V loňském roce vyšel rozhovor o mé dosavadní cestě životem v podobě podcastu s Veronikou Hanzlíkovou na její stránce Příběhy života a uzdravení. A tak jsem si díky Veronice uvědomila, že to má své výhody, když máte věk (letos mně bude 46) - už máte něco odžito a zatím si to ještě pamatujete…

Vřele doporučuji vytvořit si na poslouchání dostatečný prostor, jelikož jsem se nakonec rozpovídala na 54 minut. Video je ideální k činnostem, jako je nicnedělání, lelkování, relax s kávičkou s nohama nahoře, před spaním nebo při nejhorším k žehlení, vaření či utírání prachu.

Přeji si, aby pro vás bylo moje ohlédnutí inspirací, jak přistupovat k životu, jak přistupovat ke svému zdraví, zkrátka - jak najít odvahu využít svůj potenciál a otevřít se novým možnostem a příležitostem k růstu. Celý životní příběh najdete na mém youtube kanále:

https://youtu.be/KTPHV_jdXRs?si=fBuMJeAUvs_TCz9M  

JAK NA ENERGIE LETOŠNÍHO ROKU

V živém rozhovoru s ohnivou Dračicí Klaudií Vidunovou, jsem si já, zemský Kůň, povídala o tom, jak z východního pohledu přistupovat k roku 2024. A mohu Vám prozradit, že díky dřevěnému Drakovi jsou letošní energie velmi různorodé, proměnlivé až chaotické. A tak se můžeme těšit na rok, který přináší velké změny.

Velká kumulace elementu Dřeva podpořená mocnou silou Draka nás vybízí k tomu, abychom se na tuto životní etapu opravdu dobře připravili. Protože klíčí a sílí co jsme v předchozím roce vodního Zajíce zaseli. A je dobré si uvědomit, že klíčit a sílit bude jak to dobré a přínosné, tak i to špatné a škodlivé.

Během povídání prozradím, jak nechat s důvěrou stoupat to, co opravdu chceme. Pomocí čchi-kungové techniky zklidníme mysl, dech a uvolníme stagnující energii v oblasti hrudníku, kde jsou nejčastěji uvízlé naše emoce. 

Drak má totiž tendenci ulítávat a být nad věcí. To nemusí být na škodu, pokud jeho mocné a silné energie udržíme na řetězu. K čemu máme tuto sílu využít? Jak s ní pracovat, abychom z ní vytěžili maximum? Jak ji uchopit, aby nás nesemlela? Jak mít věci pod kontrolou, aby nás energie tohoto roku vynesla na dračích křídlech k vysněným vizím a cílům, to všechno se dozvíte v rozhovoru. 

         Celý rozhovor najdete na youtube kanále: 

https://youtu.be/N0qefd6C1Xw?si=dyhTQEbDH_NZ02B1