KDE CVIČÍME

PŘÍSPĚVKY NA PRAVIDELNÉ POHYBOVÉ AKTIVITY 

Některé pojišťovny přispívají na pravidelné pohybové aktivity.  Jako doklad pro získání příspěvku můžete doložit například účet za permanentku na skupinové cvičení nebo doklad o účasti na kurzech. 

 CVIČENÍ PRO ZDRAVÍ A VITALITU

 ČCHI-KUNG TŘEBÍČ


KDY: ČTVRTEK 

OD 17:00 - 19:00 HODIN 

KDE: ZŠ HORKA - DOMKY TŘEBÍČ, Václavské nám.


Během prvních lekcí se naučíme ozdravnou sestavu Osm kusů brokátů, kterou budeme v rámci dalších setkání prohlubovat a zdokonalovat. Fyzické cvičení propojíme s technikami mentálními a meditačními. Nebude chybět ani biocyklické měsíční cvičení na posílení jednotlivých orgánů.

Pravidelnou účastí na skupinovém cvičení získáte takové znalosti a dovednosti, abyste mohli aktivně cvičit čchi-kung ve svém každodenním životě. Pomocí čínského cvičení si vybudujete prevenci před civilizačními chorobami západního světa.

Hodnota kurzu je 2000 Kč/11 vstupů. Cena jednorázové lekce je 200 Kč. Cvičení je vhodné i pro úplné začátečníky a všechny věkové kategorie. KAPACITA je omezená!

Potřebujete pouze podložku, pití a odhodlání vykročit tím správným směrem na cestě ke zdraví.

Přihlásit se můžete přes objednávkový formulář v sekci CENÍK nebo mne kontaktujte na tel. 737 110 972,

CVIČENÍ PRO ZDRAVÍ A VITALITU 

ČCHI-KUNG DUKOVANY

KDY: PÁTEK

OD 18:00 - 20:00 HODIN

KDE: ZŠ DUKOVANY, zámecký park

Hodnota kurzu je 2000 Kč/11 vstupů. Cena jednorázové lekce je 200 Kč. Cvičení je vhodné i pro úplné začátečníky a všechny věkové kategorie.

Potřebujete pouze podložku, pití a odhodlání vykročit tím správným směrem na cestě ke zdraví. Místo si rezervujte vyplněním objednávkového formuláře v sekci CENÍK nebo mě kontaktujte na tel. 737 110 972,

Pravidelní účastníci skupinového cvičení mohou využít permanentky. Permanentku zakoupíte prostřednictvím objednávkového formuláře v sekci CENÍK nebo u mě ve studiu.

CVIČENÍ PRO ZDRAVÍ A VITALITU

ČCHI-KUNG IVANČICE

KDY: STŘEDA (mimo svátků a prázdnin) 

OD 18:00 - 19:45 HODIN

KDE: SVČ IVANČICE, Zemědělská 2


Skupinové cvičení čchi-kungu probíhá v areálu SVČ Ivančice. Hodnota kurzu je 2000 Kč/11 vstupů. Cena jednorázové lekce je 200 Kč. Cvičení je vhodné i pro úplné začátečníky a všechny věkové kategorie. 

KAPACITA je omezená!

Místo ve skupině si rezervujte vyplněním objednávkového formuláře v sekci CENÍK nebo mne kontaktujte jinak. Rezervaci místa ve skupině si zajistíte zakoupením permanentky. 


ZAHÁJENÍ: 06.09.2023 - 26.06.2024         DEN: středa 18:00 -19:45 hod.      MÍSTO: SVČ Ivančice, přízemí